Dnes je pondělí 17.12.2018 a svátek má Daniel, zítra Miloslav
TJ SOKOL BLATNÁ - ÚVODNÍ STRANA MAPA STRÁNEK KONTAKT

Kalendář akcí » Sportovní akce a termíny » Volejbal muži krajský přebor - KP II Muži

Volejbal muži krajský přebor - KP II Muži

Konečná tabulka soutěže po 18. kole:

  ZVPSETYB
1.SK Staré Hodějovice "A" 1816251:1349
2.TJ ČZ Strakonice "A" 1816251:1547
3.TJ Sokol Písek "B" 1814443:2339
4.TJ Jiskra Týn nad Vltavou "A" 1812642:2337
5.TJ Sokol Písek "C" 189934:3328
6.TJ Meteor České Budějovice "A" 1871129:3721
7.TJ Slovan České Budějovice "A" 1851321:4414
8.SKP České Budějovice "B" 1851321:4514
9.SK Vodňany "A" 1841423:4413
10.TJ Sokol Blatná "Dřeváci"1821611:493

Výsledky + termíny zápasů 2014/2015

KoloDomácíVýsledekHostéDatum
1. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"3:1
(25:21, 22:25, 25:18, 25:18)
SKP České Budějovice "B"29.08.2014 19:00
2. koloSK Vodňany "A"3:0
(25:14, 25:20, 25:19)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"02.09.2014 17:30
3. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
(20:25, 16:25, 20:25)
TJ Sokol Písek "C"31.10.2014 19:00
4. koloSK Staré Hodějovice "A"3:0
kontumace
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"10.09.2014 18:00
5. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
(16:25, 5:25, 14:25)
TJ ČZ Strakonice "A"28.11.2014 19:00
6. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"1:3
(27:25, 22:25, 18:25, 14:25)
TJ Slovan České Budějovice "A"19.09.2014 19:00
7. koloTJ Sokol Písek "B"3:1
(25:21, 25:20, 27:29, 25:10)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"25.09.2014 17:00
8. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
(16:25, 19:25, 20:25)
TJ Jiskra Týn nad Vltavou "A"03.10.2014 19:00
9. koloTJ Meteor České Budějovice "A"3:0
kontumace
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"30.04.2015 17:30
10. koloSKP České Budějovice "B"3:2
(25:23, 25:8, 22:25, 20:25, 25:6)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"07.05.2015 17:30
11. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"1:3
(25:14, 25:27, 2:25, 0:25)
SK Vodňany "A"15.05.2015 19:00
12. koloTJ Sokol Písek "C"3:0
(27:25, 25:17, 25:14)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"19.05.2015 17:30
13. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
(12:25, 22:25, 19:25)
SK Staré Hodějovice "A"22.05.2015 19:00
14. koloTJ ČZ Strakonice "A"3:0
(25:12, 25:14, 25:13)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"28.05.2015 19:00
15. koloTJ Slovan České Budějovice "A"3:0
kontumace
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"02.06.2015 17:30
16. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
(20:25, 11:25, 24:26)
TJ Sokol Písek "B"05.06.2015 19:00
17. koloTJ Jiskra Týn nad Vltavou "A"3:0
kontumace
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"12.06.2015 17:30
18. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
kontumace
TJ Meteor České Budějovice "A"19.06.2015 19:00

Výsledky + termíny zápasů 2013/2014

KoloDomácíVýsledekHostéDatum
1. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"0:3
(17:25, 4:25, 0:25) nedohráno
TJ Slavoj Husinec "A"30.08.2013 19:00
2. koloTJ ČZ Strakonice "A"3:0
(25:5, 25:12, 25:11)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"05.09.2013 17:00
3. kolovolno   
4. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"2:3
(25:20, 25:9, 12:25, 14:25, 8:15)
TJ Sokol Písek "B"18.10.2013 19:00
5. koloTJ Jiskra Týn nad Vltavou "A"3:0
(25:14, 25:20, 25:20)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"20.09.2013 17:00
6. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"1:3
(15:25, 25:18, 24:26, 23:25)
TJ Sokol Písek "C"11.10.2013 19:00
7. koloSK Vodňany "A"3:0
(25:14, 25:12, 28:26)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"04.10.2013 17:00
8. koloTJ Slavoj Husinec "A"3:0
(25:18, 25:17, 25:13)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"02.05.2014 17:30
9. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"1:3
(25:21, 18:25, 16:25, 14:25)
TJ ČZ Strakonice "A"09.05.2014 19:00
10. kolovolno   
11. koloTJ Sokol Písek "B"3:1
(19:25, 25:12, 25:17, 25:19)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"22.05.2014 17:30
12. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"2:3
(27:25, 25:13, 17:25, 18:25, 8:15)
TJ Jiskra Týn nad Vltavou "A"30.05.2014 19:00
13. koloTJ Sokol Písek "C"3:0
(25:16, 25:18, 25:21)
TJ Sokol Blatná Dřeváci "A"05.06.2014 17:30
14. koloTJ Sokol Blatná Dřeváci "A"1:3
(20:25, 25:14, 12:25, 16:25)
SK Vodňany "A"13.06.2014 19:00

Výsledky + termíny zápasů 2012/2013

KoloDomácíVýsledekHostéDatum
1. koloSK Volejbal Zliv0:3
(18:25, 22:25, 22:25)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"30.08.2012 17:00
2. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"1:3
(15:25, 25:20, 26:28, 23:25)
TJ Budoclub Písek07.09.2012 19:00
3. koloTJ Jiskra Týn nad Vltavou3:1
(25:15, 25:15, 22:25, 25:14)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"08.09.2012 14:00
4. koloSK Vodňany3:1
(22:25, 25:18, 25:17, 25:21)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"14.09.2012 17:00
5. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"1:3
(24:26, 25:21, 11:25, 20:25)
TJ Slavoj Husinec21.09.2012 19:00
6. koloTJ Hluboká nad Vltavou "A"3:0
(25:19, 25:19, 25:15)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"16.09.2012 17:00
7. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(17:25, 20:25, 20:25)
TJ Sokol Písek "B"05.10.2012 19:00
8. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"2:3
(23:25, 15:25, 25:21, 25:21, 11:15)
SK Volejbal Zliv03.05.2013 19:00
9. koloTJ Budoclub Písek3:0
(25:12, 25:21, 25:22)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"09.05.2013 17:30
10. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(10:25, 15:25, 19:25)
TJ Jiskra Týn nad Vltavou17.05.2013 19:00
11. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"1:3
(21:25, 22:25, 27:25, 16:25)
SK Vodňany24.05.2013 19:00
12. koloTJ Slavoj Husinec3:0
(25:22, 25:10, 25:10)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"31.05.2013 17:30
13. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"2:3
(21:25, 25:22, 21:25, 25:17, 9:15)
TJ Hluboká nad Vltavou "A"07.06.2013 19:00
14. koloTJ Sokol Písek "B"3:0
(25:16, 25:12, 25:18)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"13.06.2013 17:30

Výsledky + termíny zápasů 2011/2012

KoloDomácíVýsledekHostéDatum
1. koloTJ Lokomotiva České Budějovice "B"3:2
(22:25, 25:20, 19:25, 25:17, 15:8)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"25.08.2011 17:00
2. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(22:25, 20:25, 18:25)
TJ Slavoj Husinec02.09.2011 17:00
3. koloTJ Sokol Písek "B"3:0
(25:16, 25:20, 25:14)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"08.09.2011 17:00
4. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"2:3
(25:21, 21:25, 22:25, 25:23, 6:15)
SK Vodňany07.10.2011 17:00
5. koloTJ Vltava České Budějovice3:0
(25:14, 25:15, 25:12)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"15.09.2011 20:00
6. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"1:3
(23:25, 20:25, 33:31, 18:25)
TJ Slovan České Budějovice "A"23.09.2011 17:00
7. koloTJ Budoclub Písek3:0
(25:12, 25:15, 25:18)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"29.09.2011 17:00
8. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"2:3
(13:25, 11:25, 25:22, 27:25, 9:15)
TJ Lokomotiva České Budějovice "B"04.05.2012 17:30
9. koloTJ Slavoj Husinec3:0
(25:22, 25:14, 25:20)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"10.05.2012 17:30
10. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(16:25, 14:25, 22:25)
TJ Sokol Písek "B"18.05.2012 17:30
11. koloSK Vodňany3:1
(25:22, 20:25, 25:10, 25:22)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"22.05.2012 17:30
12. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(9:25, 20:25, 17:25)
TJ Vltava České Budějovice25.05.2012 17:30
13. koloTJ Slovan České Budějovice "A"3:0
(25:16, 26:24, 25:12)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"31.05.2012 17:30
14. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"3:2
(20:25, 18:25, 25:17, 25:22, 15:12)
TJ Budoclub Písek08.06.2012 17:30

Výsledky + termíny zápasů 2010/2011

KoloDomácíVýsledekHostéDatum
1. koloTJ Budoclub Písek3:1
(25:15, 21:25, 25:20, 25:14)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"09.09.2010 17:00
2. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(15:25, 26:28, 20:25)
TJ Slavoj Husinec16.09.2010 17:00
3. koloSK Vodňany3:2
(21:25, 23:25, 25:23, 25:12, 15:12)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"24.09.2010 17:00
4. koloTJ Jiskra Týn nad Vltavou3:0
(26:24, 25:14, 25:14)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"01.10.2010 17:00
5. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(12:25, 19:25, 23:25)
TJ Sokol Písek "B"05.05.2011 17:30
6. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"0:3
(14:25, 15:25, 28:30)
TJ Budoclub Písek12.05.2011 17:30
7. koloTJ Slavoj Husinec3:0
(25:18, 25:17, 25:14)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"20.05.2011 17:30
8. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"1:3
(20:25, 25:18, 11:25, 26:28)
SK Vodňany26.05.2011 17:30
9. koloTJ Sokol Blatná "Dřeváci"1:3
(19:25, 28:26, 25:27, 11:25)
TJ Jiskra Týn nad Vltavou02.06.2011 17:30
10. koloTJ Sokol Písek "B"3:0
(25:8, 25:22, 25:15)
TJ Sokol Blatná "Dřeváci"09.06.2011 17:30
Počet přístupů: 6418482
© Created by Václav Svoboda 2009