Dnes je pátek 20.04.2018 a svátek má Marcela, zítra Alexandra

Oddíly » Sportovní oddíly » Volejbal

Volejbal TJ SOKOL Blatná

Volejbal Ženy

Základní informace o oddílu:

Volejbal má v Blatné dlouholetou tradici, hrál se vždy na slušné úrovni.

Po rozdělení jednoty na TJ Sokol Blatná a TJ Blatná zůstalo v Sokole družstvo žen a smíšená skupina amatérských hráčů.

Družstvo žen se dalo dohromady ve druhé polovině sedmdesátých let a hrálo po řadu let úspěšně krajský přebor. Bohužel, několik mladších hráček odešlo po dostudování z Blatné, některé zanechaly pravidelné činnosti po provdání a plnění mateřských povinností, některé si myslely, že zestárly a soutěže už pro ně nejsou a výsledkem bylo, že současné družstvo hraje nyní okresní přebor. V něm si vede úspěšně, v několika sezónách zvítězilo a vždy získává slušná výsledná umístění.

Amatérský volejbal se hraje stále, hráči a hráčky se zúčastňují mnoha turnajů, pořádaných okolními jednotami a dosahují (občas) i výborných umístění. Naštěstí máme posily v mladých "Dřevácích", kteří (které) mají volejbal opravdu rádi a chodí si zahrát i se spolkem "amatérů".

Hrajeme každou středu od 18.00 do 20.30 hod. a neděli ve stejný čas, v letní sezóně se na hřiště chodí ve středu a v pondělí.

Blanka Malinová

Kdy trénujeme?

Středa: 18:00 - 20:30 hod.
Neděle: 18:00 - 20:30 hod.