Dnes je  21.10.2018 a svátek má Brigita, zítra Sabina

Pro členy » Členské příspěvky

Členské příspěvky TJ SOKOL Blatná

Příspěvky TJ Sokol na rok 2017

Podle rozhodnutí Valné hromady 2016 mají nárok na rozpočet 2017 pouze oddíly, které v roce 2016 alespoň z 50% splnily brigády.
Jsou to tyto oddíly: Karate, Tai-chi, Dřeváci - volejbal, Dřeváci - všestrannost, volejbal, mažoretky PREZIOSO, judo.
Nárok na slevu na příspěvky 200 Kč mají pouze ti členové, kteří odpracují plný počet brigádnických hodin. To znamená, že sleva je možná pouze 200 Kč při splnění 4 hod. brigádnických hodin.

Příspěvky TJ Sokol Blatná na rok 2017 jsou určeny takto:

1. Oddíl všestrannosti

Cvičení rodiče + děti (do 6-ti let)900 Kč 1 (1 dítě + 1 rodič)
Děti do 8-let 700 Kč
Děti 8 let a více, studenti, důchodci900 Kč 1
Dospělí1100 Kč 1
Vedoucí oddílu500 Kč

2. Sportovní oddíly

Děti, studenti, důchodci1100 Kč 1
Dospělí1400 Kč 1
Vedoucí oddílu500 Kč

1. Příspěvek možno snížit o 200 Kč - za 4 brigádnické hodiny.

Oddíly všestrannosti jsou:
Kalistenika, kapela, karate, kondiční trénink, kulturistika, Dřeváci všestrannost, tai-chi, muži všestrannost, ženy zdravotní, rodiče a děti, všestrannost děti, volejbal rekreační a Dřeváci

Sportovní oddíly jsou:
Judo, mažoretky, volejbal ženy.

Bratr Kočovský rozešle seznamy členů vedoucím oddílů - vedoucí musí seznamy do konce listopadu aktualizovat a zaslat zpět.

Během prosince proběhne kontrola odevzdaných seznamů členů, výpočtu výše příspěvků, slev na příspěvcích (nárokované brigády).

Dle odevzdaných seznamů členů paní Krotká připraví stvrzenky za platby pro vedoucí oddílů.

Na začátku ledna vedoucí oddílů obdrží zkontrolovaný seznam členů s částkami pro výběr a stvrzenky o platbě příspěvků. Poté vedoucí vyberou příspěvky od jednotlivých členů. Při obdržení platby od člena předá vedoucí potvrzení o platbě - stvrzenku.