Dnes je  21.10.2018 a svátek má Brigita, zítra Sabina

Pro členy » Brigádnické hodiny

Brigádnické hodiny členů TJ SOKOL Blatná pro r. 2016

Na základě usnesení Valné hromady TJ Sokol Blatná ze dne 27. 3. 2015 má každý člen TJ Sokol Blatná, který v letošním roce dovrší věk 8 let a starší, povinnost odpracovat alespoň 4 brigádnické hodiny za rok 2016. Splněním této povinnosti mu bude oddílový příspěvek na rok 2017 snížen o 50 Kč za každou odpracovanou hodinu, nejvýše však o 200 Kč.

Povinnost odpracovat uvedený počet brigádnických hodin se nevztahuje na starostku jednoty, na členy do 8 let, na přispívající (necvičící) členy Sokola, dále na členy, kteří ze zdravotních důvodů nemohou tyto hodiny odpracovat.

Možnosti brigád pro rok 2016:

• Pletí hřišť
  • Úprava terénu, osetí trávou
  • Opravy otlučených rohů v sokolovně
  • Nátěry dřevěných dětských prolézaček
  • Oprava židlí a stolů
  • Úklid skladu Sokola
  • Pomoc při organizaci akcí
    • Memoriál Jana Janovského
    • Velká cena Města Blatná v judu *

(* u těchto akcí se brigádnické hodiny započítávají členům ostatních oddílů v plné výši, členům oddílů pořádajících 1/3 odpracováných brigádnických hodin.)

Pravidla vykonávání brigád

Brigádníci se mohou na možnostech brigád domlouvat s členy výboru TJ Sokol nebo se hlásit u správce sokolovny, který zájemcům zadá práci.

Po skončení brigádnické aktivity je vedoucí brigády povinen neprodleně, nejpozději do týdne vyplnit formulář o evidenci brigádnických hodin, který je uložen u správce sokolovny, a spolu s ním stvrdit odpracované hodiny podpisy.

Nebude-li brigádnická aktivita zaznamenána v evidenčním formuláři, odpracované hodiny se nezapočítávají.

Brigádnické hodiny za rok 2016 budou uzavřeny 31.10.2016.