Dnes je  21.10.2018 a svátek má Brigita, zítra Sabina

Oddíly » Oddíl všestrannosti » Všestrannost muži

Všestrannost muži TJ SOKOL Blatná

Základní informace o oddílu:

Oddíl je otevřen pro všechny věkové kategorie. V současnosti dochází pravidelně 5 mužů ponejvíce v důchodovém věku.

Cvičí se v úterý a v pátek od 19 do 20 hodin. Ponejvíc se používá hrazda, kruhy a nízká bradla, dle potřeby i jiné nářadí. Cílem je utužení tělesné kondice, tolik chybějící v dnešním světě pohodlí u televize, počítače nebo piva.

Nejdůležitější je rozcvička, vedená tak, aby byly rozpohybovány všechny svaly i klouby v celém těle - od hlavy po končetiny. Nářadí (včetně případné posilovny), je pak doplňkem cvičení podle možností a schopností jednotlivce. Každý, kdo zkusí cvičení všestrannosti - třeba i ve starším věku - pozná zlepšení své fyzické i duševní kondice a zjistí, že různé kloubní, zádové i jiné bolesti po krátkém čase zmizí. Je jen věci přemoci pohodlí k vyzkoušení blahodárnosti tohoto cvičení. Přijít lze kterékoliv úterý nebo pátek od 19 hodin a postačí přinést si jen přezůvky. Každý cvičí dle svých možností, nikdo není do ničeho tlačen a v družstvu vládne pohoda a vzájemná pomoc.

František Komorád, tel.: 723 383 738

Kdy cvičíme?

Úterý: 19.00 - 20.00 hod.
Pátek: 19.00 - 20.00 hod.