Všestrannost děti

Náplň:

Všestranný pohyb – jak na nářadí, tak na hřišti či v parku, hry, míčové a jiné.

Cíl:

Uspokojit dětské potřeby pohybu, naučit děti kladnému přístupu ke sportu, dát dětem možnost vybrat si pro ně vhodný druh pohybu, který budou mít rády, dále jim rozvíjet správné držení těla tím, že se naučí správněji dýchat a posílí svaly, které jsou za správné držení těla odpovědné, naučit děti základním pohybovým dovednostem – kotoul, hvězdu, týmovou souhru atd, a také to co samy budou vyžadovat.

Pro koho je oddíl určen?

Děti od čtyřech let pouze v doprovodu dospělé osoby, která s nimi bude po celou dobu tréninku.
Děti od šesti let a výše.

Obuv:

Cvičební obuv, která nezanechává barevné stopy do tělocvičny.
v případě příznivého počasí sportovní obuv do přírody.

Oblečení:

Sportovní – zaručující volnost pohybu ale neodhalující – takže když šatičky nebo sukýnky, pak jen na legínách, když volná trika, pak na nátělnících.

Účesy:

Vlasy nesmí bránit ani vidění, ale ani vedoucímu při dopomoci při cvičení – úchopu dítěte. Dále ve vlasech nesmí být tvrdé předměty – čelenky, tvarované klipsy apod, aby nedošlo k úrazu hlavy nebo při rozbití zapíchnutí.

Ozdoby:

Dětem nedávejte žádné náramky, větší náušnice, řetízky – vše je může při pohybu nebo dopomoci ohrozit.

Pití a jídlo:

V žádném případě nedávejte dětem jídlo, mohou mít max. 0,3 dcl čisté vody v lahvičce s nápitkou – jde o čistotu v tělocvičně.

Cena:

Výše příspěvků je stanovena na 300 Kč za rok (100 Kč členský příspěvek + 200 Kč oddílový příspěvek).

Eva Krotká.

Kdy cvičíme?

Středa: 16.30 – 18.00 hod. ve velkém sále sokolovny nebo venku.

Kontakt:

e-mail: supersro1158@gmail.com
Eva Krotká, tel.: 603 149 505
Blanka Malinová, tel.: 604 908 454

Tělocvičná jednota Sokol Blatná
Kalinovo náměstí 580, 388 01 Blatná

č.ú.: 2501328695/2010 FIO BANKA

email: info@tjsokolblatna.cz

Správce sokolovny Hana Bursová: Tel. +420 733 399 246

Další kontakty na jednotlivé členy výboru naleznete zde.