Memorial Jana Janovského

TJ SOKOL Blatná

Kalinovo náměstí 580, 388 01 Blatná

ve spolupráci s TJ Blatná pořádá každý rok tradiční blatenský sportovní svátek

MEMORIÁL JANA JANOVSKÉHO

Propozice a kategorie pro rok 2024

Termín závodu: Sobota, 11. května 2024  od 9.00 hod.

Místo konání: Blatná, prostor pod Sokolovnou a zámecký park (start pod Sokolovnou)

Startovné: Dobrovolné

Registrace: Osobně (nejpozději 15 min. před startem dané kategorie)

Technické zázemí: toalety, šatny, úschovna zavazadel, umývárny

Povrch tratě: asfalt/ lesní cesta

Časový rozvrh: start prvního závodu v 9.00 hod.

 

Závody proběhnou za finanční podpory z dotačního programu Jihočeského kraje Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže při realizaci projektu „Děti rády cvičí, sportují a závodí.“

 

 

 

Výsledková listina Memoriálu Jana Janovského pořádaného 11. 5. 2024

Nejmenší děti (3 roky a mladší) chlapci 50m

1. Vít Kobliha 15,2 s

2. Štěpán Slováček 16,3 s

3. Štěpán Auterský 17,1 s

Nejmenší děti (3 roky a mladší) dívky 50m

1. Rozálie Braunová 14,7 s

2. Veronika Doležalová 15,5 s

3. Elen Míková 16,1 s

4. Adéla Vágnerová 16,6 s

5. Veronika Zemanová 17,4 s

6. Natálie Návratová 19,8 s

Předškoláci chlapci (4-5 let) 100m

1. Adam Kobliha 25,6 s

2. Josef Chlanda 28,5 s

3. Jan Němčík 29,5 s

4. Jan Leopold 30,1 s

5. Tobiáš Krištof 41,9 s

6. Jakub Karban 42,1 s

7. Maxmilián Tanzer 53,9 s

Předškoláci dívky (4-5 let) 100m

1. Jolana Mikešová 23,8 s

2. Karin Hanzlíková 25,5 s

3. Kateřina Zemanová 27,3 s

4. Laura Oberfalcerová 28,5 s

5. Klára Scheinherrová 29,9 s

6. Anežka Vágnerová 30,9 s

7. Linda Navrátilová 37,6 s

8. Rozálie Zelenková 42,1 s

9. Dorota Braunová 56,5 s

10. Stella Vojtíšková 1:02,6 s

Přípravka žáci (6-7 let) 200m

1. Edward Oberfalcer 37,3 s

2. Jiří Šindler 40,2 s

3. Eduard Růžička 41,1 s

4. Vít Soukup 41,8 s

5. Jan Chlanda 42,5 s

6. Jaroslav Scheinherr 45,8 s

7. Jakub Reguš 46,1 s

8. Jakub Návrat 47,5 s

9. Matyáš Míka 47,9 s

    Přípravka žákyně (6-7 let) 200m

    1. Klára Doležalová 41,6 s

    2. Elen Scheinherrová 45,9 s

    3. Alžběta Sýkorová 46,4 s

    Mladší žáci (8-9 let) 400m

    1. Filip Scheinherr 1:28,4

    2. Mikuláš Slováček 1:30,0 

    3. Adam Žiga 1:31,5 

    4. Karel Hanzlík 1:32,2 

    Nejmladší žákyně (8-9 let) 400m

    1. Jana Mikešová 1:39,8 

    2. Rozárka Chlandová 1:40,7

    3. Zuzana Malinová 1:41,2 

    4. Emma Regušová 1:50,4 

    Mladší žákyně (10-12 let) 800m

    1. Dáša Vlasiuk 4:36,5 

    2. Natálie Žigová 4:42,6 

    Mladší žáci I. (10-11 let) 800m

    1. Karel Hanzlík 4:03,2

    2. Matouš Hulač 4:12,2

    Mladší žáci II. (12-13 let) 800m

    1. Eduard Zach 3:35,7

    2. Jindra Sýkora 3:42,7

    3. Marek Pechovský 4:59,8

    Dorostenky (14-17 let) 3 000m 

    1. Mariela Hrdlička 13:43,8

    2. Kristýna Fürbacherová 14:43,8

    3. Ema Soukupová 15:52,4

    4. Linda Soukupová 16:22,8

    Muži (18-40 let) 3 000m

    1. Aleš Procházka 12:31,9

    Ženy (41 – 60 let) 3 000m

    1. Radka Kamencová 12:37,9

    2. Iveta Hrdlička 16:09,2

    Ženy veteránky (61 let a více) 3 000m

    1. Ludmila Dokulilová 12:31,45

    Ženy (18 – 40 let) 5 000m

    1. Lucie Auterská 23:29,9

    2. Mariella Hrdlička 26:04,7

    3. Veronika Matoušková 28:23,5

    4. Vendula Zámečníková 29:10,5

    Ženy (41 – 60 let) 5 000m

    1. Iveta Hrdlička 29:27,3

    Ženy veteránky (61 let a více) 5 000m

    1. Ludmila Dokulilová 22:38,8

    Muži (18 – 40 let) 5 000m 

    1. Zdeněk Zeman 16:50,8

    2. Aleš Procházka 18:03,9

    3. Walter Christl 20:20,7

    4. Jindřich Sýkora 25:45,4

    Muži (41 – 60 let) 5 000m

    1. Martin Fürbach 18:11,1

    2. Ondřej Hulač 18:14,6

    3. Pavel Vyskočil 19:50,0

    4. Zdeněk Sýkora 25:43,3

     Muži veteráni (61 let a starší) 5 000m

    1. Miloslav Mráz 31:46,0

    2. Jiří Scheinherr 40:42,1

    Ženy 10 000m

    1. Lenka Malinová 51:53,0

    2. Klára Vašková 51:54,7

    3. Eva Lisová 53:14,0

     Muži 10 000m

    1. Pavel Vyskočil 42:01,1

    2. Petr Voldřich 42:50,8

    3. Richard Sýkora 47:28,4

    4. Shpendi Mytari 51:50,9

    5. Jakub Jodl 52:00,3

    6. Tomáš Uldrich 53:14,1

      Registrační formulář

      5 + 6 =

      kontakt

      Adresa

      Tělocvičná jednota Sokol Blatná
      Kalinovo náměstí 580, 388 01 Blatná
      IČ: 48223221

      č.ú.: 2501328695/2010 FIO BANKA

      Tel.: +420 604 908 454
      email: blatna@sokol.eu

      Správce sokolovny Darina Kryštal: Tel. +420 736 618 790

      Další kontakty na jednotlivé členy výboru naleznete zde.