Memorial Jana Janovského

TJ SOKOL Blatná

Kalinovo náměstí 580, 388 01 Blatná

ve spolupráci s TJ Blatná pořádá každý rok tradiční blatenský sportovní svátek

MEMORIÁL JANA JANOVSKÉHO

Propozice a kategorie pro rok 2022

Termín závodu: Sobota, 14. května 2022  od 8.00 hod.

Místo konání: Blatná, prostor pod Sokolovnou a zámecký park (start pod Sokolovnou)

Startovné: Dobrovolné

Registrace: Osobně (nejpozději 15 min. před startem dané kategorie) nebo elektronicky (formulář níže) nejpozději do 6. 5. 2022

Technické zázemí: toalety, šatny, úschovna zavazadel, umývárny

Povrch tratě: tartan / lesní cesta

Časový rozvrh: start prvního závodu v 9.00 hod.

Po skončení běhu si účastníci mohou na ohni opéct špekáček.

Závody proběhnou za finanční podpory z dotačního programu Jihočeského kraje Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže při realizaci projektu „Děti rády cvičí a sportují“ 

 

Propozice_Memoriál_2022_-_kategorie

Propozice Memoriálu Jana Janovského 2022

 

Výsledková listina Memoriálu Jana Janovského pořádaného 14. 5. 2022

Nejmenší děti (3 roky a mladší) 50m

1. Matěj Samec 16,2 s

2. Anabel Süssmilichová 19,9 s

3. Kateřina Zemanová 18,2 s

4. Josef Chlanda 18,6 s

5. Klára Scheinherrová 18,9 s

6. Anežka Vágnerová 19,0 s

7. Štěpán Hajdušek 19,1 s

8. Maxmilián Tanzer 19,2 s

9. Kryšpín Květoň 19,5 s

10. Johana Šilhová 22,3 s

11. Veronika Šindlerová 26,1 s

Předškoláci chlapci (4-5 let) 100m

1. Jan Chlanda 26,3 s

2. Jiří Šindler 26,9 s

3. Ondřej Pechlát 31,3 s

4. Vít Soukup 31,5 s

5. Robert Süssmilich 32,0 s

6. Štěpán Hajdušek 45,4 s

    Přípravka žáci (6-7 let) 200m

    1. Adam Žiga 43,8 s

    2. Lukáš Prokopec 51,3 s

      Přípravka žákyně (6-7 let) 200m

      1. Rozárka Chlandová 44,3 s

      2. Zuzana Malinová 49,8 s

      3. Diana Kristal 59,4 s

        Nejmladší žáci (8-9 let) 400m

        1. Jan Mazánek 1:42,3

        Nejmladší žákyně (8-9 let) 400m

        1. Zuzana Mázdrová 1:33,0

        2. Pavla Šilhová 1:39,0

        3. Ella Prokopcová 1:45,7

        4. Natálie Žigová 1:49,1

        Mladší žákyně I. (10-11 let) 600m

        1. Mariella Hrdlička 2:18,3

        2. Veronika Fialová 2:20,1

        3. Apolena Trunečková 2:23,4

        4. Anna Mazánková 3:01,9

        Mladší žáci I. (10-11 let) 800m

        1. Cyprián Smoleň 3:34,3

        Mladší žákyně II. (12-13 let) 800m

        1. Hana Šilhová 3:02,6

        2. Kateřina Slavíková 3:06,9

        3. Lucie Zemanová 3:12,0

        4. Petra Cmuntová 3:15,3

        5. Karolína Pangrácová 3:19,7

        6. Linda Soukupová 3:26,0

        7. Leontýna Pangrácová 3:27,9

        Mladší žáci II. (12-13 let) 1000m

        1. Robert Mázdra 6:22,0

        Starší žákyně (14-15 let) 800m 

        1. Ema Soukupová 3:14,9

        2. Pavla Cmuntová 3:32,0

        Starší žáci (14-15 let) 1000m

        1. David Kubát 6:03,4

        Ženy (do 39 let) 3000m

        1. Zlata Rytířová 16:42,2

          Ženy (40 let a více) 3000m

          1. Libuše Benešová 16:32,7

          Ženy 5000m

          1. Aneta Šornová 23:12,2

          2. Eva Fialová 24:12,8

          Muži (do 39 let) 5000m 

          1. Viktor Křivonoska 20:24,8
          2. Oliver Kubát 22:18,2
          3. Michal Sedláček 23:16,6

             Muži (40-64 let) 5000m

            1. Dušan Bartoš 20:27,1
            2. Pavel Kubát 23:02,2
            3. Jiří Vrba 23:35,0
            4. Rosťa Kudrlička 26:38,8

             Muži (65 let a starší) 5000m

            1. Václav Valíček 22:17,9     
            2. Miloslav Mráz 26:47,6
            3. Milan Vokáč   27:10,0
            4. Miroslav Prokopec 27:40,1

             Ženy 10 000m

            1. Lenka Malinová 51:47,9

             Muži 10 000m

            1. Ondřej Hulač 38:35,1
            2. Theodor Fiala 44:22,5
            3. Štěpán Tuháček 47:09,0
            4. Tomáš Prokopec 48:03,7
            5. Jakub Jodl           50:31,8
            6. Václav Doležal 52:45,6

              Registrační formulář

              13 + 8 =

              kontakt

              Adresa

              Tělocvičná jednota Sokol Blatná
              Kalinovo náměstí 580, 388 01 Blatná
              IČ: 48223221

              č.ú.: 2501328695/2010 FIO BANKA

              Tel.: +420 604 908 454
              email: blatna@sokol.eu

              Správce sokolovny Darina Kryštal: Tel. +420 736 618 790

              Další kontakty na jednotlivé členy výboru naleznete zde.